Top Ad 728x90

29 Ocak 2016 Cuma

, , ,

Evlenmeden Önce Hortumla YıkayınŞimdi bazıları diyecekki ne alaka arkadaşlar yıl olmuş 2016 :) neler değiştir neler belki önceden makyaj yoktu ama artık makyaj diye bir şey var bu yazıyı bence okuyun sonra pişman olmayacaksınız eminim bundan.

tanıştınız bi bayanlar belkide 2 yıl 3 yıl birlikte aşk yaşadınız zaman evlenmeye geldi eşiniz olacak kişi makyaj yapıyorsa bu dediklerimi uygulayın yoksa ileride çok ama çok pişman olacaksınız sevgilinizi hortumla ykayın evet yanlış okumadınız hortumla iyice yıkayın neden mi öyle bir makyaj yapıyorlarki ölüyü diriltecek cinsten bugün nette bi kaç tane karşıma çıktı gördüm şok oldum bununla ilgili videolarda bulabilirsiniz öncesi sonrası şeklinde kızın önceki haline bakıyorsunuz çok çirkin sonra makyaj yapılmış resmine bakıyorsunuz bambaşka bir insan olmuş yani adam böyle kızları mahkemeye verse kız muhebbet yer :D insanı dolandırmaktan buyrun gördüğüm resimleri sizlerle paylaşıyorum kararı siz verin :)
sevgilinizi evlenmeden önce yıkayın, evlenmeden önce yıkayın, evlenmeden önce eşinizi yıkayın, gibi arama yaptığınızda buraya bu konuya geleceksiniz :) ;)

evlenmeye karar vermeden önce bu yazıyı okuyun, hortumla yıkamadan evlenmeyin, evlenmeden önce eşinizi yıkayın gibi aramalar yapıldığında bu sayfaya geleceksiniz :)

2 yorum:

  1. Başlık gerçekten erkeklerin çok derin bir yarasına bastığı için hem güldüm hem düşündüm. Gerçekten makyaj ve kozmetik ürünleri sayesinde kadınlar o kadar değişiyor ki. Özellikle sosyal medyada yer alan fotoğraflara bakıyorsun hatun sanki best model, sonra bakıyorsun mahalledeki aysel. Hortumla yıkamak zor ama makyajsız halini bir görmeden karar vermeyin, en azından bir yüzmeye götürerek bunu deneyebilirsiniz.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. kesinlikle katılıyorum :) yani kandırılıyoruz arkadaşlar dikkat edelim :D son pişmanlık fayda etmez :D

      Sil

Top Ad 728x90