Top Ad 728x90

9 Şubat 2016 Salı

, , , , , , ,

Benim Cumhurbaşkanım Diktatör Değildir


Öyle bir ülkede yaşıyoruz ki yeni yeni kendimize gelmeye başladık yeni yeni gözlerimizi açtılar. sosyal medyada görmüşsünüzdür bir çok kişi Cumhurbaşkanımıza Diktatör demektedir hakaretler küfürler etmektedirler yahu Cumhurbaşkanımız diktatör olmuş olsaydı siz karşısına geçip konuşabilirmiydiniz ? ailesine küfür edebilirmiydiniz sizler o kadar alçaksınız ki kendisiyle yetinmeyip ailesine bile küfürler ettiniz bunların hesapları sizlerden tek tek sorulacak.

arkadaşlar artık savaş yok savaşlar artık sosyal medyada, haber sitelerinde görebilirsiniz türkiyeyi yıkmak istiyorlar tek amaçları bu dış güçlerin oyuna gelmeyin hiç bir zaman kendinizi sorgulayın önceden diyordunuz ki pkk ile anlaşıyor dediniz barış yapıyor dediniz sonrasında bombalıyor diye sivil haklı katlediyor dediniz sizler nasıl birşeysiniz insan olmadığınız hayvan da olmadığınız belli peki sizler nesiniz ?

türkiye birlik beraberlik olsaydı önceden zamanında şimdi türkiyede krallar gibi yaşıyor olacaktınız. kimse kusura bakmasın bu chp zihniyeti atatürkçü milliyetçi cumhuriyetçi değil chp partisi dış güçler tarafından yönetilen bir partidir ve chp partisi sadece alevi partisidir gerçi şimdi bu söylediğimide inkar ederler çünkü o zihniyet beyaza her zaman siyah demiştir demek zorundadırlar yoksa dışarıdaki abileri kulaklarını çeker

her yeri özelleştirdi diyorlar türkiyeyi satıyor diyorlar ulan angut avrupa ülkelerine aç netten bi bak nasılmış durum hee sizin istediğiniz şu herşey devlette olsun başımızdada chp olsun hergün içki içelim paraları cebe indirelim devlet memurlarıda yan gelsin yatsın değilmi önceden böyleydi istediğiniz bu 40 yaşında insanları emekli ettiniz insanları demeyelim chplileri diyelim daha doğru olur.

arkadaşlar yeni nesil bilmez önceden ak parti gelmeden önce tüp sıraları yağ sıraları ekmek kuyrukları yollar perişan halde hastaneleri bok götürüyordu. o nette gezerken arada bir böyle şeyleri araştırıp bak canım kardeşim sen bu ülkenin geleceğisin sen ben sahip çıkmazsak yarın durumumuz suriye gibi olur bizi kucaklayacak bir devlette bulamayız.

son sözüm olarak chp partisi komünist partisidir bunu hep inkar ederler cumhuriyetçiliğin atatürkçülüğün arkasına sığınırlar size bir tavsiyem var komünist bir ülkede yaşamak istiyorsanız kuzey kore tam size göre gidin orada yaşayın

Cumhurbaşkanını Halk Seçmiştir beğenmiyorsan ülkeyi terket.


0 yorum:

Yorum Gönder

Top Ad 728x90