Top Ad 728x90

18 Şubat 2016 Perşembe

, , , , ,

Doğal Yolla Sakalı Çıkarma Yöntemi


bir çok erkeğin sorunu sakal çıkmaması aslında bu bir sorun değildir ama her erkek sakalı çıksın ister bazı bayanlar erkekleri sakallı sever bazı kadınlar ise sakalı sevmez :) bazı erkeklere sakal yakışır bazılarına yakışmaz sakal çıkmamasını bence çok sorun etmemek gerek ama yinede benimde sakalım çıksın diyorsanız bugün size sakal çıkarma yöntemlerinden bahsedeceğim

öncelikle sakal çıkmama probleminiz var ise öncelikle doktora başvurmanız gerekiyor sakal ile ilgili hangi doktor hangi bölüm bakar diyecek olursak sakal problemi için hangi doktora gidilir sorusunun cevabı Endokrinoloji bölümüne gitmeniz gerekiyor arkadaşlar sorununuz ne olursa olsun kendiniz tedavi etmek yerine bir uzman doktora gitmenizde her zaman fayda var.

arkadaşlar belki başka yerlerdede okumuşsunuzdur sarımsak bu işin ilacı diyebiliriz şimdi yapacaklarınızı size anlatacağım

sarımsağı iyice eziyoruz arkadaşlar suyu çıkana kadar daha sonra yüzümüzü jiletle tıraş ediyoruz ve ezdiğimiz sarımsağı tıraş ettiğimiz yüzümüze sürüyoruz bu biraz canınızı yakabilir ama sarımsağın iyice yedirilmesi gerekiyor. sonrasında sarımsak yüzünüzde yarım saat kalsın ve daha sonra yüzünüzü soğuk suyla iyice yıkayın olmadı buzla yüzünüze masaj yapın arkadaşlar haftada 3 kere uygulayacaksınız. emin olun 3 hafta sonunda etkisini farklılığı göreceksiniz. bu işlemi yaptıktan sonra badem yağı alın ve badem yağını yüzünüze sürün sakalınızı besleyecektir badem yağı.

şunu sakın yapmayın jileti yüzünüze ters vurmayın sakalınızı tersten almayın neden çünkü sakalınız ters çıkarsa ilerde çok büyük sorunlar yaşayabilirsiniz. ayrıca sakal serumları var internette satılan bu ürünleri kesinlikle kullanmayın çünkü internette okuduğum kadarıyla bir çoğu sahte ayrıca serum kullanımını bıraktıktan sonra çıkan sakallar geri dökülüyormuş o yüzden serum yada ilaç tavsiye etmiyorum sağlığınız açısından serum yada buna benzer ilaçları tavsiye etmiyorum.

arkadaşlar bu bir yöntem ama dediğim gibi siz ilk önce bir doktora başvurun.2 yorum:

  1. değişik doğal yollarla kıl çıkarma ve besleme yolları varken kimyasal yollara başvurmayın hiç derim. En güzel yollardan biride bitkisel yağ karışımları kullanmak.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. yorum yaptığınız için teşekkürler aynen size katılıyorum kimyasal ilaçlar kullanmamak gerek sakal çıkarma yöntemi budur sarımsak yada ektireceksin başka çeresi yok :)

      Sil

Top Ad 728x90