Top Ad 728x90

26 Şubat 2016 Cuma

, , , , , ,

Youtube Bulanıklaştırma Efekti


selam arkadaşlar bugün youtube kanalımdaki videolara bakarken birşey farkettim Youtube Bulanıklaştırma Efektini devreye sokmuş daha önce youtube bulanıklaştırma efektini ekleyeceğini duyurmuştu sonunda geldi. bunun bize ne gibi artıları olabilir özellikle artık sosyal medyalarda bir çok şaka videoları yayınlanıyor yada youtube üzerinden ve bir çok insan kendisini videoda görmek yada yayınlanmasını istemiyor olabilir. bunun için kimsenin özel haklarını etkilememiş olacağız yada ne bilim video çektiniz videonuz çok güzel ama videonun içinde keşke şu olmasaydı dediğiniz bi yer varsa Youtube Bulanıklaştırma Efektini kullanarak bunu kolayca çözeceğinizi umuyorum bence çok işe yarayacak çok güzel bir özellik oldu.

nasıl kullanacağımıza gelecek olursak video düzenleme bölümünde görüntü iyileştirme bölümü var bu sekme altında videonun sağında Bulanıklaştırma efektleri bölümü var ona basıyorsunuz ve bu bölüm altında

Yüzleri bulanıklaştır var Yüzleri otomatik olarak bulun ve bulanıklaştırın. diyor buna uygula dediğinizde video içerisindeki yüzleri otomatik olarak tanıyor ve bulanıklaştırmanızı sağlıyor.

Özel bulanıklaştırma var Videonuzda bulanıklaştırılacak ve izlenecek alanları seçin. açıklaması yapılmış bu özellik ize video içerisinde nereyi bulanıklaştırmak istiyorsak seçip uygula diyoruz.

Youtube Bulanıklaştırma Efekti

3 yorum:

 1. Bende önce'den program üzerinde efekleri yapıp daha sonra youtube kanalıma atıyordum öğrendiğim iyi oldu teşekkür ederim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben teşekkür ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

   Sil
 2. Youtube den para kazanmak isteyenler için çok güzel bir programa benziyor. Paylaşım için teşekkürler

  YanıtlaSil

Top Ad 728x90