Top Ad 728x90

28 Mart 2016 Pazartesi

, , , , , , ,

Atlant Investments Nedir Nasıl Yatırım Yapılır ?


site kapanmıştır yatırım yapmayın !!!!!!

Arkadaşlar selam bugün Atlant Investments Nedir Nasıl Yatırım Yapılır onu anlatacağım öncelikle bu sistem şu şekilde çalışmaktadır para yatırıyorsunuz belirli günler var ve o gün sonunda yatırdığınız paranın yüzde verdiği karlar karşılığında para kazanıyorsunuz başka bişey yapmanıza gerek yok sistem para yatır bekle paranı al şeklinde çalışmaktadır. site yönetimi sizin yatırdığınız paraları forexte değerlendiriyorlar, şu an için güvenilir bir sistem bu tür sistemler genelde ilk yatırım yapanlar para kazanıyor elinizi çabuk tutarsanız sizlerde para kazanabilirsiniz.

Atlant Investments nasıl para kazanılır ?

1-) aşağıdaki resimde planları görmektesiniz yatırabileceğiniz minimum para ve maximum para değerlerini ve karşılığında ne kadar kazanç kar elde edeceğinizi gösteren tabla.


2-) aşağıdaki planda gördüğünüz gibi yatırımınızın üstüne %9 kâr eklenerek hesabınıza 3. günün sonunda paranızı hesabınıza yatırıyor. Örneğin 100 TL 3 gün sonunda hesabınıza 109 TL olarak yatıyor arkadaşlar. kısa vadede kar elde etmek isteyenler için güzel bir plan olarak gözüküyor.


3-) aşağıdaki resimde 10 günlük planı görüyorsunuz Bu planda yatırımınızın üstüne %40 kâr ekliyor ve  10. günün sonunda hesabınıza yatırılıyor. Örneğin 1.000 TL 10 gün sonunda hesabınıza 1.400 TL olarak yatırılacak.


4-) aşağıdaki resimde 20 günlük planı görüyorsunuz Bu planda yatırımınızın üstüne %100 kâr eklenerek hesabınıza 20. günün sonunda yatırılıyor. Örneğin 1.000 TL 20 gün sonunda hesabınıza 2.000 TL olarak yatacaktır.

5-) aşağıdaki resimde ise 30 günlük planı görüyorsunuz Bu planda yatırımınızın üstüne %180 kâr eklenerek hesabınıza 30. günün sonunda  yatırılıyor. Örneğin 1.000 TL 30 gün sonunda hesabınıza 2.800 TL olarak yatacaktır.6-) aşağıdaki planda ise 50 günlük planı görmektesiniz. Bu planda yatırımınızın üstüne %350 kâr eklenerek hesabınıza 50. günün sonunda yansıtılıyor.Örneğin 1.000 TL 50 gün sonunda hesabınıza 4.500 TL olarak yansıtılıyor.planlar bu şekilde devam ediyor eklemek istediğim bir konu var çok fazla yatırım yapıp kendinizi üzmeyin arkadaşlar benim önerdiğim plan 10 günlük plan paranızı aldıktan sonra kar ettiğiniz parayla yatırımınıza devam ederseniz kendinizi üzmemiş olursunuz çünkü bu sistemler ne kadar ayakta durur kimse bilemez her an hesaplar kapatılabilir o yüzden kardan devam etmek en güzeli gibi gözüküyor.

Nasıl üye olunur?


https://atlantinv.com/?ref=abduko refimden üye olursanız her türlü yardımcı olurum.

Yatırım Nasıl yapılır?

atlantinv nasıl yatırım yapılır çok basit öncelikle btcturk.com sitesine üye olmanız gerekiyor daha sonra yatırım yapabilmeniz için btc almanız gerek btc almak için hesabınıza para yatırdıktan sonra üst kısımda para çekme/yatırmaya tıklayın yatırmak isteediğiniz TL miktarını girin dah sonra ize iban ve transfer kodu verecek Bu ibana havale/eft yapıyoruz.Bu işlemi yaparken transfer kodunu eklemeyi unutmayın sonra kolay alış-satış bölümüne gelip almak istediğiniz BTC kadar TL miktarı girin Bitcoin al dediğiniz anda güncel kur üzerinden BTC almış olacaksınız.Artık yatırım için hazırız.Gelelim para çekme kısmına; elimizdeki BTC'leri satmak istediğimizde kolay alış-satış bölümüne gelip Bitcoin Sat'a tıklayın.Satmak istediğiniz miktarı girip satışı gerçekleştirin.Artık hesabımızda BTC'nin yanında TL'de var.Bu TL miktarını kendi adınıza olan banka hesabına çekmek için para yatırma çekme kısmına gelip Para Çekme'ye tıklayın.Yazdığınız miktarın 5 TL eksiğini banka hesabınıza çekebilirsiniz.

Üye olduktan sonra soldaki menüden "MAKE DEPOSIT" yazısına tıklayıp bir plan seçiyoruz.


En alt kısıma gelip "Amount to Spend ($)" kısmına yatırmak istediğiniz miktarı, "Select the payment processor you want to invest" kısmından ise nasıl yatırım yapacağınızı seçip en alttaki "MAKE DEPOSIT" yazısına tıklıyoruz.


Karşımıza gelen sayfadan seçtiğimiz yönteme göre yatırım yapıyoruz.Ödemeyi yaptıktan sonra 
"I Paid" yazısına tıklıyoruz. Ben burada 3 günlük plana 15$ yatırım yapmayı seçtim. "12CuiZLTYbjSCJQsG79sP9DCfGva16fUb3" adresine "0.03616020 BTC" göndermemi istiyor.


Kazançlar hesabıma yansıdıktan sonra nasıl çekebilirim?

Sol taraftaki menüden "WITHDRAW FUNDS" yazısına tıklayın.

Sağ taraftaki "Your account balance total" kısmından hesap bakiyenizi görebilirsiniz. Benim hesabımdaki tüm miktarları çektiğim için 0 görünüyor. 0 olmasaydı alt kısımda ödeme talep etme kısmı görünecekti.Alt kısıma hesabınızda miktarı girip "CONFIRM" yazısına tıklayıp açılan sayfayı onaylayın.Çekme talebini oluşturuldu.Gün içinde verdiğiniz adrese ödemeniz yapılacaktır.

dediğim gibi çok fazla yatırım yapıp kendinizi üzmeyin sorularınız varsa yoruma yazabilirsiniz elimden geleni yaparım yardımcı olurum.

0 yorum:

Yorum Gönder

Top Ad 728x90