Top Ad 728x90

1 Mart 2016 Salı

, , , , , , ,

Facebook Profilime Kimler Baktı ?


Belkide internet dünyasında en çok merak edilenlerden acaba facebook profilime kim (kimler) baktı diye kendi kendinize mutlaka soruyorsunuzdur internette baktım çok fazla iyi anlatan olmamış ben sizlere detaylı bir şekilde anlatacağım bunu sosyal medya kullanımı artmasıyla birlikte insanların merakıda o kadar arttı diyebiliriz :)

öncelikle bu anlatacağım google chrome tarayıcı içindir diğer tarayıcılarda oluyormu bilmiyorum anlatıma geçiyorum.

1. öncelikle facebook profilinize giriş yapın sayfada facebook profiliniz açık dursun sonra boş bir alana sağ tıklayın ve kaynağı görüntüleye basın.

2. kaynağı görüntüleye bastıktan sonra karşınıza kodlamalar çıkacak ve bu sayfadayken klavyeden ctrl + f tuşuna basıyoruz yani o sayfada arama yapacağız. ctrl + f yaptıktan sonra şu kelimeyi aratın InitialChatFriendsList şeklinde arayın.


3. aradığınız InitialChatFriendsList yazısı karşısında yazan bazı numaralar var yukarıdaki resimde görmektesiniz bu numaralar facebook profillerinin profil numaraları şimdi yapacağınız işlemde profilinize kim bakmış onu öğreneceğiz. yapmanız gereken şu InitialChatFriendsList yazan numaraların karşısındaki numaraları www.facebook.com/buraya numara gelecek. o numaraları buraya yapıştırdığınızda profilinize kimin baktığını öğrenebilirsiniz arkadaşlar. aşağıdaki resimdeki gibi yapacaksınız ve enter tuşuna baktığınızda hop kim profilinize baktıksa onun sayfasına gitmiş olacaksınız.


facebook hesabıma kim baktı, facebook profilimi kimler görüntüledi, facebook sayfa admini bulma, facebook profilime kimler baktı, facebook kim baktı, facebook profilime kimler baktı nasıl öğrenebilirim, facebook sayfa admini bulma 2016, facebook profilime kimler bakmış nasıl öğrenebilirim, facebookta profilime kimler bakmış, facebook profiline kim bakmış aramalarını yaptığınızda bu sayfaya geleceksiniz :)

2 yorum:

  1. Artık insanların vazgeçilmezleri arasında yer alan Facebook gibi sosyal ağlar bir yandan sosyalleşmeyi sağlarken diğer yandan da asosyal kişiler ortaya çıkarabiliyor. Ancak aradaki dengeyi çok iyi sağlayanlar için dünyadan haberdar olmak adına yararlı platformlar.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. öyle ama çocuklar çok bağımlı özellikle lise ve ortaokullar ellerinden düşürmüyor bana göre bu çok kötü sosyal faliyet sıfır insanların herşeyleri telefon ve facebook falan olmuş...

      Sil

Top Ad 728x90