Top Ad 728x90

19 Mart 2016 Cumartesi

, , , , , , ,

Facebook Sayfa Adminleri


Türkiye terörle mücadele ederken insanlarımız ölürken insanlar hala eğlenceli videolar, eğlenceli resimler, eğlenceli gifler artık her neyse videolar paylaşan facebook sayfa adminlerine sesleniyorum ölenler sizin yakınınız olsaydı böyle davranabilecek miydiniz acaba facebook sayfanızın üye sayısı artsın diye lütfen paylaşımın altına yorum yapalım paylaşalım derdindesiniz.

sizler nasıl insanlarsınız anlamıyorum insanların canı yanıyor terör saldırısı yüzünden sizler videolar resimler paylaşmaya devam ediyorsunuz yazıktır günahtır tamam sayfalarınızdan dünyanın parasını kazanıyorsunuz ama bu yaptığınız insanlığa sığmaz en azından olayların olduğu gün içerisinde bari bişeyler paylaşmayın .


böyle günlerde birlik beraberlik olması gerekirken insanlar bi tarafta ölürken diğer insanların eğlencesine bakması bence yanlış bana göre ters üzülmeniz için illa siz bir yakınınızı kaybetmeniz gerekmiyor bir insan kolaymı büyüp yetişiyor kaç kişi öldü kaç aile yandı ayrıca sosyal medyada bakıyorumda kimse terörü lanetlemiyor herkesin derdi recep tayyip erdoğan ve ak parti olmuş yahu oynanan oyunları görmüyormusunuz sayfalarınızda ülkeyi kötüleyecek şeyler paylaşacağınıza terörü lanetleyin bakın suriyeye devletlerine milletlerine sahip çıkmadılar neler oldu size oyun geliyor bazı şeyler.

bazı sayfalarda ölü sayısını arttırmaya çalışıyor yaralı sayısını arttırmaya çalışıyor nedir bu hevesiniz anlamıyorum ya bazı facebook sayfa sahipleri adminleri şöyle yazıyor aynen sayfamız şikayet altında bu paylaşımın altına ne kadar yorum yaparsanız ne kadar paylaşırsanız sayfamız silinmez banlanmaz gibi saçma sapan şeyler yazıyorsunuz ve sizlerde bunlara inanıyorsunuz sayfa yöneticilerinin amacı sayfaları daha büyüsün ve ceplerine reklam gelirleriyle daha çok para gelsin diye böyle şerefsizlik yapanlar bile var. ayrıca fransa olaylarında türkiyedeki bir çok şerefsiz facebook profil resimlerini fransa bayrağı yapmışlardı türkiyede terör olayı olduğunda neden yapmıyorsunuz sizlerin allah bin türlü belasını versin.

aklınızı başınıza alın artık herşeyi siyasete çevirmeyin terör örgütleri taraftarı olmayın.

1 yorum:

  1. Bunlar çoluk çocuk ya da beyin gelişimini sağlayamamış cahil cühela. Akp düşmanlığı yapacağız diye vatan hainliği yapıyorlar farkında değiller.

    YanıtlaSil

Top Ad 728x90