Top Ad 728x90

19 Mart 2016 Cumartesi

, , , , , , ,

Gözde Arpacık Sorunu


Konu aklımdayken yazayım dedim gözümde devamlı arpacık çıkıyor arkadaşlar doğal olarak bilgisayar başında çalıştığım için ellerim hep klavyede sonra gözüm bir kaşınıyor ellerimle gözümü ufalıyorum sonra gözümde bazen arpacık çıkıyordu ayrıca gözlerim çok hassas banyodan sonra gözlerim kıpkırmızı oluyor özellikle bunun klavyeden olduğunu düşünüyorum klavyeler mikrop yuvası aslında ellerimiz klavyeye değiyor sonra unutuyoruz gözlerimize dokunduğumuzda gözde arpacık çıkıyor mikrop yüzünden çıkıyor arkadaşlar bu ama ben çözüm buldum internette çok araştırma yaptım sonra üzüm çekirdeği tozu satılıyor aktarlarda bulabilirsiniz üzüm çekirdeği tozunu aldıktan sonra ben akşamları bir kaşık tatlı kaşığı ile yiyorum arkadaşlar gözünüz geçene kadar her akşam bir tatlı kaşıyı yiyin :) inanın bana dua edeceksiniz. not eklemek istiyorum internette satılanları kesinlikle almayın gidip aktardan alın internete ben hiç güvenmiyorum

üzüm çekirdeği tozu
ben denedim geçiriyor dediğim gibi internette bulmuştum bakın üzüm çekirdeğinin ne gibi faydaları varmış bakalım. ben sadece gözle ilgili bölümlerini paylaşacağım sizlere.

- Göz sağlığı için kullanılır
- Gözlerdeki kılcal damarlarda kan dolaşımını kuvvetlendirir. Gözün saydam tabakasını korur. Devamlı bilgisayar kullananların göz sağlığını korumaları için de uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir.

dediğim gibi benim gözüm ne zaman mikrop kapsa ne zaman arpacık çıkacağını hissetsem hemen bir kaşık alırım ve sabaha bişeyim kalmıyor ayrıca gözünüzde sorun olmadığında bile her akşam bir tatlı kaşığı üzüm çekirdeği tozu yiyin derim çok fazla faydası var internette araştırma yapın göreceksiniz bana hak vereceksiniz. ve bir tavsiye daha hemen hastaneye koşmayın sağlığınızın bitkisel çözümlerini arayın derim doktorların verdikleri ilaçlar hiç iyi değil ilk önce kendi kendinizi tedavi etmeye çalışın tabi acil bişeyiniz yoksa bitkiler doğal olduğu için sağlığınız açısından daha iyi ilaçlarda birkilerden yapılıyor sonuçta :)

ayrıca klavyenizi telefonunuzu sık sık silin temizleyin ki ellerinizdeki mikroplar oralarda çoğalmasın ellerinizi temiz tutun ve gözünüze mümkün olduğunca deydirmemeye çalışın umarım yardımcı olabilmişimdir.

0 yorum:

Yorum Gönder

Top Ad 728x90