Top Ad 728x90

20 Mart 2016 Pazar

, , , , , ,

League Of Legends Oynamayın Smite Oynayın


League Of Legends oyununu duymayan yoktur ve çoluk çocuğun oynadığı bir oyun olduğunuda biliyor olmanız lazım League Of Legends oynamaktan sıkıldınızmı ben çok sıkıldım neden mi ? bir oyun kazansanız diğer oyunu kazanamıyorsunuz çünkü oyunda velet çok fazla yönetime hiç bir şekilde ulaşamıyorsunuz League Of Legends forumlarına girin bakın şikayetler dolu ama yönetim oralı bile olmuyor emeğinizin karşılığını almak istiyorsanız League Of Legends oynamaktan vaz geçin sizlere bugün önereceğim oyun League Of Legends oyununa bin basar tanıtacağım oyunu duymadığınız için League Of Legends oynuyorsunuz eminim bundan daha önce League Of Legends ile ilgili bir yazı yazmıştım onuda okuyun arkadaşlar.

League of Legends ve Sinir hastalığı

çocuklardan bıktınızmı güzel bir oyunmu arıyorsunuz smite tam size göre League Of Legends oyununun 3d versiyonu evet yanlış duymadınız 3 boyutlu versiyonu :) smite oyununda çok fazla etkinlik var ve League Of Legends gibi cimri değil League Of Legends' de hiç bir şeyi ücretsiz vermiyor ama smite oyunu her hafta yüzlerce kristal veriyor hemde ücretsiz bir şekilde istediğiniz heroyu alabiliyorsunuz resim ve videolar şu şekilde.


buradan smite oyunu ile ilgili oyun görseline bakabilirsiniz smite videoları izleyin ve kararı siz verin bir çok hero mevcut ve yabancılarla türkler karışık bir şekilde oynayabiliyorsunuz ayrıca League Of Legends oyunundaki ergenler gibi değiller çok saygılı ve iyi oyuncular mevcut türklerde oynuyor oyunu ama bu oyun çok fazla reklam yapmadığı içinde bilen pek insan yok.

League Of Legends oyunundan daha çok fazla mod var benim en çok sevdiğim arena modu arena modu şu şekilde arkadaşlar yada videolara bakmak isterseniz buyrun smite arena video videoları izlediğiniz eminim sizde oyuna geleceksiniz bu yazıyı neden yazdım League Of Legends artık çok eskidi ve yönetim işini bilmediği içinde sıkıntıları biz oyuncular çekiyor. hakkını almak istiyorsan buyur sende gel.

smite arenadan bir görünüm
türkiye resmi web sitesine girmek için buyrun link http://trsmite.com/

1 yorum:

  1. Lol oyununu hep çoluk çocuk oynuyor millete ağza alınmayacak küfür ediyolar. Youtube'da oyun kaybetti diye ağlayan çocuklar var bunların kurtarılması lazım.

    YanıtlaSil

Top Ad 728x90