Top Ad 728x90

16 Mart 2016 Çarşamba

, , , ,

Online Otobüs ve Uçak Bileti Almak


merhaba arkadaşlar size bugün faydalandığım bir site hakkında yazmak istiyorum

Kardeşim için gece bilet almam gerekiyordu internette araştırma yaparken bir siteye denk geldim otobüs bileti, uçak bileti ve tren bileti almanıza imkan sağlıyor hatta en ucuzu ve istediğiniz firmaları seçip arama yapabiliyorsunuz, Ankara'dan izmir'e gideceksiniz mesela orada arama yapıyorsunuz ve daha sonra size otobüs firmaları sonuçları getiriyor ve fiyat karşılaştırması yapabiliyorsunuz ve size uygun bileti online alabiliyorsunuz.


gördüğünüz gibi firmaları ve hangi saatte kalkacağı boş koltuğu özelliklerini fiyatını görebiliyorsunuz ve iki gün önce kardeşim için gece bilet aldım online olarak internette araştırma yaptım güvenilir bir site rahatlıkla biletinizi alabileceğiniz güzel bir site özellikle tatil aylarında siteye ulaşarak istediğiniz gibi biletinizi uğraşmadan yorulmadan rahatlıkla alabilirsiniz özellikle tatil aylarında biliyoruz ki otobüs biletleri çok artıyor burada fiyatları anlık görüp ucuz biletinizi alabilirsiniz.


ayrıca sol menüde hangi firmayı seçmek isterseniz seçebiliyorsunuz fiyat aralığınıda seçme imkanınız var kalkış saatinide seçebiliyorsunuz hızlı bir şekilde bilet alabilirsiniz arkadaşlar kesinlikle önerdiğim ve kullandığım bir sitedir. sadece otobüs değil uçak biletinizi ve tren biletlerinizide online alabilme imkanı sunuyor. neden bu siteyi kullanın diyorum hem fiyat karşılaştırması yapmış olursunuz hemde hızlı bir şekilde ucuz bilet alma şansınız olmuş oluyor dilediğiniz zaman biletinizi iptal edebilirsiniz.


1 yorum:

Top Ad 728x90