Top Ad 728x90

15 Mart 2016 Salı

, , , , , , ,

Sahibinden.com Paralı Oldu (Ücretsiz İlan Vermek)


Bugün arabamı ilana koyayım dedim bi baktım ki sahibinden.com ücretli olmuş paralı olmuş :) ne kadar sinirlendim bilemezsiniz yahu zaten dünyanın parasını kazanıyorsunuz ve ücretli yapmak nedir ya araba ilanı verdim sonra vaz geçtim satmaktan ilanı tekrar güncelle dediğimde 19tl gibi bir rakam istedi 5 lira değil 10 lira değil tam 19 lira ya bildiğiniz soygun.

sahibinden.com ücret listesi
yani artık sahibinden.com da paralı oldu yani bilmiyorum iyimi ettiler ama bir çok kişiyi kendilerinden uzaklaştıracaklarına inanıyorum yani 19 lira nedir ya 1 lira yap 5 lira yap neden 19 anlamış değilim gerçekten zaten bu site dünyanın parasını kazanıyor arkadaşlar öyle böyle değil anlatamam size ama demekki gözlerini para bürümüş.

şimdi sizlere sahibinden.com ' nasıl sınırsız ilan verilir anlatacağım.

öncelikle sahibinden.com'a giriş yapın daha sonra sağ üstte isminize tıkladığınızda üyeliğim bölümüne tıklayın daha sonra üyelik iptali var ona bastıktan sonra üyeliğimi iptal etmek istiyorum butonuna tıklayarak üyeliği iptal etmiş oluyoruz.üyeliğinizi iptal ettikten sonra size yeni bir mail adresi lazım çünkü artık üyeliğinizi iptal ettiğiniz mail adresinizi tekrar üye olmak için kullanamayacaksınız mail adresi almak çok basit hemen açın daha sonra sahibindene girip yeniden üye olun cebinizi onaylayın ve tekrar bir aylık ilan verin şu an için çözüm bu başka çözümü yok malesef ya bu dediğimi yaparsınız yada başka araba ilan siteleri var oraya ilanınızı verirsiniz.

biliyormusunuz aslında herkes üyeliğini iptal etse o zaman göreyim ben sahibindeni paralı yapabiliyormu ama bizim insanlarımız üşengeç olduğu için aman ya sadece ben üyeliğimi iptal etsem nolur etmesem nolur derseniz o parayıda paşa paşa ödersiniz.

11 yorum:

 1. BENCE ALTERNATİF BİR SİTE ÇIKAR YAKINDA ÜCRETSİZ OLUR VE KÜSKÜN MÜŞTERİLER ORAYA YÖNELİR.. EŞYANIN TABİATI BÖYLE..HADİ ARKADAŞLAR BİR GİRİŞİMCİ AÇSIN ALTERNATİF BİR SİTE..

  YanıtlaSil
 2. Yani ancak bu kadar saçmalayabilirlerdi. Zaten dopingi şusu busu dünya para kazanıyorsun. İlan vermeye de para alırsan ne anlamı kaldı. Bu işi ticarete dökenler için hadi neyse de, normal vatandaşlar için ücret koymak nedir. Adı sahibinden olan bir site sahibinden satıcıları madur etmesi trajikomik...

  YanıtlaSil
 3. Birde üye olmak imkansiz olmasa yirmi dk boyunca yanlis şifre diye diye kafayi yedim alti ustu kiralik ilani vercem bana trilyonmu hibe edecen nedir bu sıkıntı yahu azizim

  YanıtlaSil
 4. Birde sahibindene üye olmak imkansiz olmasa yirmi dk ugrastim ya şifre yanlis diye diye kafayi yedim bu ne ya bana trilyonmu hibe edilen altı üstü ilan vericem bu nedir azizim

  YanıtlaSil
 5. sahibinden.com 'a alternatif %100 ücretsiz ilan sitesi www.ilanset.com 'u kullanabilirsiniz. ilan vermenin ücretsiz olmasının da ötesinde, vitrinde ilan yayınlamak da tamamen ücretsizdir. site: www.ilanset.com

  YanıtlaSil
 6. SANAMI KALDIK ''SAHİBİNDEN'' SENI PARALI SITENLE BAŞ BAŞA BIRAKIYORUM...KENDİME ÜCRETSİZ SITE BULDUM

  YanıtlaSil
 7. bu sefer telefondan buluyorlar. kayıtlı telefondan 1 kere ilan vermişsin diye yine ücretli yapıyor, farklı bir telefon numarası yazmanız lazım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet haklısınız şimdi birde telefondan 1 kere vermişsiniz muhabbeti çıktı. Bunun bir çözümü varmı? Yok gibi ...

   Sil
 8. arayuz olarak en iyi altartanif www.buradanalsat.com

  YanıtlaSil
 9. Sikecem yapacağın işin amına sokacam sahibinden.com yav

  YanıtlaSil
 10. Sikecem yapacağın işin amına sokacam sahibinden.com yav

  YanıtlaSil

Top Ad 728x90