Top Ad 728x90

22 Mart 2016 Salı

, , , , ,

Yandex Partner Nasıl Üye Olunur


Websitesi olan arkadaşlar reklam şirketi bulma konusunda zorlanıyor gerçekten güvenilir bir reklam şirketi bulmak zor bazıları reklam sitelerinin sayımlarından, az para vermesinden şikayetçi bazı reklam şirketlerine kendinizi onaylatmak baya bir sıkıntı örnek google adsense sitenizi çok zor onaylarlar ve tam bir işkencedir ödemenizi yapacağı yakın bir tarihe gelincede hesabınızı askıya alır. ve şöyle diyebiliriz google adsense tekel bir şirketim diyor açık ve net benden başka alternatif yok derken Yandex Partner imdadımıza yetişti şimdi sizlere Yandex Partnere Nasıl Üye Olunur onu anlatacağım.

Öncelikle partner.yandex.com adresine giriyoruz şu an için sadece İngilizce ve Rusça dil seçeneği mevcut yakın zamanda bana göre türkçe dil seçeneğide gelecektir. Get Started butonuna tıklayarak başvuru işlemine başlıyoruz. açılan pencerede yandexe giriş yapmanız gerekiyor eğer üyeliğiniz yoksa bir üyelik almak zorundasınız.


yukarıda gördüğünüz gibi turkeyi seçiyorsunuz hemen altında 2 seçenekten üstteki seçeneği seçmeniz gerekiyor ve daha sonra next butonuna basıyorsunuz. neden Private person or individual entrepreneur seçiyoruz çünkü kişisel blog ve tek kişilik personel girişimlerimiz için Legal entity yani tüzel kişi ise daha büyük sayıda grup ve kurumlar için seçilebilir.


bu bölümde iletişim bilgilerimiz isteniyor resimde gördüğünüz gibi doldurun adresinizi doğru yazmanızı tavsiye ediyorum diğer bilgileride aynı şekilde. bu alanıda doldurduktan sonra next tuşuna basıp devam ediyoruz.


bu bölüm Fatura Bilgilerini eksiksiz doldurmanız gerekiyor Euro veya Amerikan Doları seçimini yaptıktan sonra Account Owner bölümüne yukarıda adınızı, soyadınızı ve baba adınızı girmiştiniz hatırlarsanız buraya sırasıyla onları yazıyorsunuz yoksa sistem kabul etmez önemli nokta burası dediğim gibi sırasıyla iletişim bölümünde ne girdiyseniz aynısını girmeniz gerekiyor.

SWIFT of beneficiary’s bank alanına kullandığınız bankanın yurtdışı kodunu giriyoruz. eğerki kullandığınız bankanın yurt dışı kodunu bilmiyorsanız arama motorlarına “BANKA ADI yurtdışı kodu” şeklinde arama yapın örnek olarak iş bankası yurt dışı kodu gibi daha sonra kodu oraya yapıştırdıktan sonra Name of beneficiary’s bank alanında bankanızı görebileceksiniz.


burada sözleşmeyi onaylamanız gerekiyor agree seçtikten sonra submit diyeceksiniz .

bir sonraki adımda ise yandex partner bizden sitemizin adını ve istatistik bilgisini istiyor. oraya alexa linkini koyabilirsiniz. şu şekilde örnek http://www.alexa.com/siteinfo/abduko.com daha sonra reklam yayınlamak için onay beklemek zorundasınız onay geldikten sonra websitenizde yandex partner reklamlarını yayınlayabileceksiniz.

yapamadığınız takıldığınız bi yer olursa bu konu altına sorularınızı ve sorunlarınızı yazabilirsiniz.

Yandex Partner Nasıl Üye Olunur anlattım bol kazançlar dilerim.


3 yorum:

 1. yandex partner ile adsense aynı sitede yada sayfada kullanılabilirmi ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet kullanabilirsiniz bir sıkıntı olmaz.

   Sil
 2. Address of beneficiary's bank (eng.)*: Bu alana ne yazıcaz?

  YanıtlaSil

Top Ad 728x90