Top Ad 728x90

9 Ağustos 2016 Salı

, , , , ,

Huawei Ascend Mate 7 (AVEA) Lolipop Güncellemesi Gelmeyecek


Selamlar

Blogta sizlere genelde başımdan geçmiş yaşadığım şeyleri anlatmaya çalışıyorum kendim yaşadığım için bizzat sizlere aktarıyorumki sizlerde hata yapmayın diye arkadaşlar bir sene önce Huawei Ascend Mate 7 telefonunu aldım avea'dan ama almaz olaydım öncelikle türk telekom avea hakkında yazdığım şu yazıyı lütfen okuyun.

Türk Telekom Kullanmayın Pişman Olursunuz


bu yazımı okuduğunuzda avea türk telekom şirketinin ne kadar sorumsuz ne kadar lanet bir firma olduğunu göreceksiniz beni öyle bir dolandırdılar ki onları allaha havale ediyorum konuya dönecek olursak telefonu aldım Huawei Ascend Mate 7 avea romlu olduğu için güncelleme avea romlu telefona gelmeyecekmiş yani lolipop güncellemesini alamayacaksınız böyle birşey olabilir mi ya Huawei şirketini aradığımda bana şöyle dediler güncelleme yok yani avea romlu bir Huawei Ascend Mate 7 telefonunuz varsa geçmiş olsun arkadaşlar.


verdikleri cevap bu arkadaşlar size tavsiyem Huawei şirketinden ve türk telekom avea'dan uzak durmanız bu iki firma o kadar sorumsuz o kadar lanet iki firmaki bakın türk telekomun facebook sayfasına girip bakın ne demek istediğimi anlayacaksınız bir tane olumlu yorum yok aynı şekilde Huawei şirketinin facebook sayfasındada aynı durum söz konusu herkes çok pişman sizde pişman olmadan önce bu dediğim iki firmadan şirketten uzak durun.

3 yorum:

  1. zaten çok değişik bir telefon hiç sevmiyorum bu modeli.

    YanıtlaSil
  2. huawei hiç sevmedim hiç sevemeyeceğim bir marka

    YanıtlaSil
  3. I love that idea. Great post! I like you to share your experience Visit: Urology Care India | Medical Value Travel India| Medical Value Travel India

    YanıtlaSil

Top Ad 728x90